Logitech K400 (grijs)
€44,95
K400 Plus
Merk: Logitech
Productnummer: 920-007145
Artikelnummer: 009093
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 864
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech® Wireless Touch Keyboard K400 Plus – DARK – US INT’L
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Polssteun | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Prestatie | |
| Backlight | Nee |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Geluidsniveau | 55 dB |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Sneltoetsen | Ja |
| Toetsenbord formaat | Mini |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Aanwijsapparaat | Touchpad- + muisknoppen |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 5 miljoen tekens |
| Taal toetsenbord | US International |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inclusief muis | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Energie | |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AA |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 354,3 x 23,5 x 139,9 mm |
| Touchpad diagonaal | 8,89 cm (3.5") |
| Touchpad breedte | 4,7 cm |
| Touchpad hoogte | 7,6 cm |
| Gewicht toetsenbord | 390 g |
| Hoogte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 370 mm |
| Breedte verpakking | 31 mm |
| Muis | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Muis batterij type | AA |
| Batterijduur van muis | 18 maand(en) |
| Kenmerken | |
| USB-hub | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,76 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 321 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 171 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 379 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 530 g |







