ACT Muismat lederlook – zwart
€9,95
AC8000
Merk: ACT
Productnummer: AC8000
Artikelnummer: 079320
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1450
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Bedien je muis met meer comfort door gebruik te maken van de AC8000 Muismat. Deze is gemaakt van stevig materiaal voor een lange levensduur. De muismat is geschikt voor zowel optische muizen als lasermuizen. De AC8000 zorgt voor meer comfort en optimale muis precisie.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan, Rubber |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 3 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 26 mm |
| Hoogte verpakking | 255 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 166 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |

