Microsoft Surface Mouse (Bluetooth)
€54,95
Surface
Merk: Microsoft
Productnummer: 3YR-00002
Artikelnummer: 080719
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 692
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Complements your Surface
Sculpted for your hand and designed for an elegantly simple work space, Mouse is the perfect partner to your docked Surface and Keyboard. It was designed to match the sleek aesthetic and exceptional performance of your Surface. The metal scroll wheel feels solid under your finger, and the shape of the body fits perfectly in your hand.
Exceptional accuracy
Mouse is designed to have premium precision pointing and clicking for scalable performance across the screen of your Surface and external monitors.
Carefully crafted experience
With precision-tuned sound for clicks and scrolling, Mouse is quiet enough to not be heard while quickly responding to your touch.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 64,2 mm |
| Gewicht | 90,9 g |
| Hoogte | 33,8 mm |
| Diepte | 115,2 mm |
| Muis | |
| Maximaal 30 frames per seconde | 4000 fps |
| Bewegingsdetectietechnologie | BlueTrack |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 2 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 4.4, Android 5.0, Windows 10 Mobile |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AAA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Energie | |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Stroombron | Batterijen |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 15 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
