Acer Aspire AG16-71P-9654
Acer Aspire AG16-71P-9654
999,00
AG16-71P-9654
Merk: Acer
Productnummer: NX.JS9EH.002
Artikelnummer: 081931
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 109
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
Uitzonderlijke prestaties en productiviteit
Fantastische visuals
Gemaakt voor gebruiksgemak
Effectieve optimalisatie
Vriendelijker voor de planeet
Specificaties
Geheugen
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Camera
Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type Full HD
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Beeldscherm
HD type WUXGA
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfyView
Beeldschermdiagonaal 40,6 cm (16")
Touchscreen Nee
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Beeldoppervlakte Mat
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Netwerk
Soort antenne 2x2
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet LAN Ja
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Taal toetsenbord US International
Numeriek toetsenblok Ja
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Gewicht en omvang
Gewicht 1,65 kg
Hoogte 17,9 mm
Diepte 253,9 mm
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Batterijcapaciteit 53 Wh
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 2
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Grafisch
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Interne-GPU-fabrikant Intel
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter Ja
Processor
Processor cache 24 MB
Efficiënte kernen 8
Prestatiekernen 6
Processorfamilie Intel® Core™ i9
Processorgeneratie Intel® 13de generatie Core™ i9
Maximale turbofrequentie van processor 5,4 GHz
Processor basisvermogen 45 W
Processormodel i9-13900H
Maximaal turbovermogen 115 W
Efficient-core Max Turbo Frequency 4,1 GHz
Performance-core Max Turbo Frequency 5,4 GHz