UXG-Max
€209,00
Gateway Max
Merk: Ubiquiti
Productnummer: UXG-Max
Artikelnummer: 081655
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 47
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 127,6 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 520 g |
| Breedte | 141,8 mm |
| Prestatie | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1500 MHz |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 1,5 Gbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Processor | |
| Processormodel | Cortex-A53 |
| Processorfabrikant | ARM |
| Design | |
| Behuizingsmateriaal | Polycarbonaat (PC) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 9,6 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
