Ubiquiti Unifi Dream Machine Special Edition
€549,00
Ubiquiti Unifi Dream Mach
Merk: Ubiquiti
Productnummer: UDM-SE
Artikelnummer: 079250
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 77
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Touchscreen | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 3,3 cm (1.3") |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,4 mm |
| Gewicht | 4,95 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 285,6 mm |
| Energie | |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Netvoeding | 240 W |
| Stroom | 4.4 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 50 W |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Design | |
| Montagewijze | Rekmontage |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link, Gereed |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 8 |
| Prestatie | |
| Flash memory | 16384 MB |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Frequentie van processor | 1700 MHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Processor | |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |





