UXG-Lite
€117,95
UXG-Lite
Merk: Ubiquiti
Productnummer: UXG-LITE
Artikelnummer: 081817
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 158
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 320 g |
| Hoogte | 30 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Firewall | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | IPSec |
| Energie | |
| Stroom | 3 A |
| Vermogensverbruik (max) | 3,83 W |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Prestatie | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Frequentie van processor | 1000 MHz |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR3L |
| Processor | |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processormodel | Cortex-A53 |
| Processorfabrikant | ARM |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Design | |
| Behuizingsmateriaal | Polycarbonaat (PC) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
