TravelMate X4 14 AI TMX414-51-TCO-58G2
€999,00
TMX414-51-TCO-58G2
Merk: Acer
Productnummer: NX.BQCEH.00F
Artikelnummer: 081824
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 84
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Vergroot de mogelijkheden van je mkb-bedrijf met de Acer TravelMate X4 14 AI Copilot+ pc, een AI-laptop voor zakelijk gebruik met de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren (Series 2) die tot 47 TOPS1 NPU-prestaties en 115 TOPS1 algehele prestaties leveren. Ervaar de lichte compactheid, robuuste beveiliging en AI-gestuurde functies voor verbeterde productiviteit en naadloos hybride werken.
Licht en compact design
De Acer TravelMate X4 14 AI weegt ongeveer 1,27 kg en is 15,9 mm dik. Hij is ontworpen voor professionals die reizen en op afstand werken en levert niets in aan prestaties. Het stijlvolle ontwerp maakt een professionele indruk.
Krachtige prestaties voor productiviteit
Voorzien van de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren (Series 2) die tot 115 TOPS1 totale AI-prestaties leveren. De Acer TravelMate X4 14 AI beschikt ook over maximaal 32 GB LPDDR5x-geheugen voor uitstekende prestaties bij het uitvoeren van dagelijkse kantoortaken en efficiënt multitasken.
Meeslepende visuals op een OLED-scherm1
Het 14-inch 16:10 WUXGA-scherm verhoogt de productiviteit met voldoende schermruimte. Het optionele OLED-paneel2 levert levendige kleuren, scherp contrast en is TÜV Rheinland Low Blue Light (hardwareoplossing) gecertificeerd2 voor een comfortabelere kijkervaring.
Vergroot je verbeelding
Gebruik Medecreator om je visie tot leven te brengen met tekst- of afbeeldingsprompts, Herinnering3 om vrijwel alles op je scherm te vinden en Live-ondertitels met realtime vertaling4 naar het Engels en Chinees vanuit meerdere talen. Ontdek je mogelijkheden met Copilot!
Live ondertiteling4
Live ondertiteling creëert automatische transcripten en zo kan iedereen, bijvoorbeeld mensen die doof of slechthorend zijn, de audio beter begrijpen.
Herinnering3 haalt het terug
Via Herinnering heb je een verkenbare tijdlijn van het verleden van je pc. Beschrijf gewoon wat je je herinnert en Herinnering helpt je om de dingen die je onlangs hebt bezocht terug te vinden.
Creaties met Medecreator
Ontdek je artistieke talent met hulp van Medecreator – ideaal voor het mkb. Deze AI-tool op slanke commerciële laptops geeft de creativiteit, snelheid en kwaliteit van content een boost.
Zie er goed uit en klink nog beter dankzij AI
Acer PurifiedView™ 2.0 met NPU is krachtiger en zorgt voor verbeterde videohelderheid, belichting en natuurlijke looks. Het wordt gecombineerd met PurifiedVoice™ 2.0 voor optimaal geluid in digitale vergaderingen.
Acer PurifiedView 2.0
Gebruik NPU om AI-taken over te nemen van de CPU, zodat je het stroomverbruik optimaliseert. Met functies als portretverbetering, zachte belichting en superscherp beeld weet je zeker dat je er op je best uitziet in digitale vergaderingen en videogesprekken.
Acer PurifiedVoice™ 2.0
Ervaar een glasheldere stemkwaliteit dankzij ruisreductie op basis van AI en drie microfoons. Met Acer PurifiedVoice™ is je stem duidelijk te horen, ook als je een externe hoofdtelefoon gebruikt.
Glashelder geluid voor professionals
Ervaar superieur geluid met Ultra Boost stereospeakers en DTS:X® Ultra Audio. Profiteer van geoptimaliseerde AI-taken, 200% meer geluidsoutput en meeslepende audiokwaliteit, perfect voor digitaal vergaderen en multimediataken.
Ultra Boost stereospeakers
De nieuwste luidsprekers van Acer geven 200% meer geluidsoutput, met 70% minder trillingen. Ze geven helderder geluid, hebben een compact ontwerp en gaan langer mee, en zijn dus ideaal voor professionals.
DTS:X® Ultra Audio
Door de bas, het volume en de luidsprekerbescherming te optimaliseren, wordt de geluidskwaliteit verbeterd. Met de zes aanpasbare modi geniet je van meeslepende audio via je hoofdtelefoon en ingebouwde luidsprekers.
Drie microfoons
De drie microfoons zorgen voor duidelijke communicatie door achtergrondgeluid te elimineren en de stem van de belangrijkste spreker te versterken.
Betrouwbaar en sterk
De Acer TravelMate X4 14 AI is getest om te voldoen aan de militaire duurzaamheidsnormen van de Verenigde Staten (MIL-STD 810H) voor extreme trillingen, vochtigheid en temperatuur, zodat hij tegen een stootje kan op zakenreizen.
Altijd verbonden, waar je ook bent
De wereld is jouw speeltuin. Met de Acer TravelMate P6 14 AI met razendsnelle WiFi 7 en Bluetooth 5.4 blijf je verbonden, waar je ook naartoe gaat. Maak je op voor naadloos streamen, videogesprekken zonder haperingen en moeiteloze bestandsoverdrachten zonder ook maar iets te missen.
Uitgebreide poorten en connectiviteit
De TravelMate X4 14 AI is uitgerust met twee Thunderbolt 4-poorten, een USB 3.2 Type-A-poort, een USB 2.0 Type-A-poort, HDMI 2.1 en een Gigabit Ethernet-poort. Dit biedt veelzijdige connectiviteitsopties om tegemoet te komen aan verschillende randapparatuur- en netwerkvereisten en effectief te voldoen aan uiteenlopende bedrijfsbehoeften.
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | On-board |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Design | |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 225,9 mm |
| Gewicht | 1,27 kg |
| Hoogte | 15,9 mm |
| Breedte | 312 mm |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Processor | |
| Processor cache | 8 MB |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2100 MHz |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Copilot+ pc | Ja |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Energie | |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |








