ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) (22AY004LMH)
ThinkPad E16 Gen 3 (Intel
Merk: Lenovo
Productnummer: 22AY004LMH
Artikelnummer: 081902
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 552
PC-Safe en Microsoft 365
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Specificaties
Geheugen
Maximum intern geheugen 32 GB
Intern geheugen 32 GB
Geheugen form factor On-board
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Intern geheugentype LPDDR5x-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 8533 MHz
Beveiliging
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Smart card-lezer Nee
Kabelslot sleuf type Kensington
Vingerafdruklezer Ja
Windows Hello Ja
Trusted Platform Module (TPM) version 2.0
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Camera
Camera voorzijde Ja
Infrarood (IR) camera Ja
Privacycamera Ja
Voorcamera HD-type Full HD
Type privacy Privacysluiter
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Eisen aan de omgeving
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 8 - 95 procent
Bedrijfstemperatuur (T-T) 5 - 35 °C
Maximale verschepingshoogte 3048 m
Temperatuur bij opslag 5 - 43 °C
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Prestatie
Audiosysteem Dolby Atmos
Poorten & interfaces
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
HDMI versie 2.1
USB Sleep-and-Charge Ja
USB Sleep-and-Charge poorten 1
Aantal HDMI-poorten 1
Intel® Thunderbolt 4 Ja
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 1
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Beeldscherm
HD type WUXGA
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Kleurbereik 45 procent
RGB-kleurruimte NTSC
Typische contrastverhouding 800:1
Beeldschermdiagonaal 40,6 cm (16")
Touchscreen Nee
LED backlight Ja
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Antireflectiescherm Ja
Helderheid 300 cd/m²
Netwerk
Near Field Communication (NFC) Nee
Soort antenne 2x2
Fabrikant van de WLAN-controller Intel
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth-versie 5.3
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6E (802.11ax)
WLAN-controller-model Intel Wi-Fi 6E AX211
WWAN Niet geïnstalleerd
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 100,1000 Mbit/s
Ethernet LAN Ja
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB Type-C-oplaadpoort Ja
AC-adapter, vermogen 65 W
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapterfrequentie 50/60 Hz
Processor
Maximale turbofrequentie van processor 4,8 GHz
Processor cache 12 MB
Prestatiekernen 4
Processorfamilie Intel Core Ultra 7
Performance-core Max Turbo Frequency 4,8 GHz
Processorgeneratie Intel Core Ultra (Series 2)
Prestatie-kernbasisfrequentie 2,2 GHz
Cores met laag energieverbruik 4
Processor basisvermogen 17 W
Maximaal turbovermogen 37 W
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik 3,7 GHz
Processormodel 258V
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik 2200 MHz
Aantal processorkernen 8
Processorfabrikant Intel
Processor cache type Smart Cache
Processor aantal threads 8
Gewicht en omvang
Gewicht 1,61 kg
Hoogte (achterzijde) 1,71 cm
Hoogte (voorzijde) 1,01 cm
Diepte 249 mm
Breedte 356 mm
Kenmerken
Chipset moederbord Intel SoC
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Merk luidsprekers Harman Kardon
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2
Vermogen luidsprekers 2 W
Toetsenbord
Taal toetsenbord Engels
Copilot-toets Ja
Aanwijsapparaat ThinkPad UltraNav
Numeriek toetsenblok Ja
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Batterijcapaciteit 64 Wh
Software
Inclusief besturingssysteem Windows 11 Pro
Microsoft Copilot Ja
Copilot+ pc Ja
Opslagmedia
SSD interfaces PCI Express 4.0
SSD capaciteit 1 TB
Totale opslagcapaciteit 1 TB
Totale capaciteit SSD's 1 TB
M.2 SSD-grootte 2242 (22 x 42 mm)
SSD-vormfactor M.2
Soort optische drive Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Design
Type product Laptop
Display achterzijde materiaal Aluminium
Gecertificeerd Refurbished Nee
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Materiaal behuizing Aluminium
Grafisch
Interne-GPU-fabrikant Intel
Familie ingebouwde grafische adapter Intel Arc Graphics
On-board graphics adapter model Intel Arc Graphics 140V