HP EliteBook 8 G1i (Intel Core Ultra 7 258V / 32GB / 1TB / 16″ / W11P)
€2.249,00
EliteBook 8 G1i Next Gen
Merk: HP
Productnummer: AD3T7ET#ABH
Artikelnummer: 081517
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met Next Gen AI werk je efficiënter dan ooit tevoren
Ervaar een hoge productiviteit en efficiëntie met de HP EliteBook 8 G1i 14-inch Next Gen AI-pc. Ideaal voor complexe projecten: simultaan werken aan meerdere taken en moeiteloos samenwerken. Laat AI het zware werk doen en focus op wat echt belangrijk is zoals het delegeren van taken en het verkrijgen van waardevolle data-inzichten.[3]
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 8533 MT/s |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Geheugenlayout | Not available |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Gebruiker |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Sensoren | |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte (achterzijde) | 1,55 cm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,15 cm |
| Gewicht | 1,77 kg |
| Diepte | 250 mm |
| Breedte | 359 mm |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Helderheid | 800 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| HP-luidsprekertype | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | Ja |
| HP-voorcamera | HP Webcam 5MP |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, vermogen | 100 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,8 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,2 GHz |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,7 GHz |
| Processormodel | 258V |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2200 MHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Prestatie | |
| Hall-sensor | Ja |
| Temperatuursensor | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 77 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal batterijcellen | 8 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Aanwijsapparaat | Clickpad |
| Invoerapparaat model | HP Premium Keyboard |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Copilot+ pc | Ja |
| Opslagmedia | |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Design | |
| Originele merknaam | HP |
| Type product | Laptop |
| Introductie jaar | 2025 |
| Kleurnaam | Glacier silver |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Markt positionering | Premium |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 115 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 47 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 64 TOPs |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, GS mark, RoHS, VCCI |
