Acer Aspire Go 16 AG16-71P-57YK (Intel Core 5 120U / 32GB / 512GB / 16″ / W11H)
Go 16 AG16-71P-57YK
Merk: Acer
Productnummer: NX.JSAEH.005
Artikelnummer: 081675
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
3 jaar garantie
Voorraad winkel
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,4 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Processormodel | 120U |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Design | |
| Kleurnaam | Pure Silver |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Hoogte | 17,9 mm |
| Diepte | 253,9 mm |