Case Logic Ibira Sleeve (15.6″) Blauw
€24,95
IBRS-215 Dress blue
Merk: Case Logic
Productnummer: 3204397
Artikelnummer: 077830
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 5
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 310 mm |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Breedte | 410 mm |
| Hoogte | 290 mm |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 385 x 24 x 265 mm |
| Breedte verpakking | 410 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Kenmerken | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,95 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 200 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 325 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 435 mm |
| Design | |
| Materiaal | Polyester |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |



