Case Logic Ibira Sleeve (14″) Blauw
€24,95
IBRS-214 Dress blue
Merk: Case Logic
Productnummer: 3204394
Artikelnummer: 077833
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 349 x 20 x 249 mm |
| Gewicht | 210 g |
| Breedte | 370 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 290 mm |
| Breedte verpakking | 370 mm |
| Kenmerken | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Hoofdkleur van product | Blauw |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,63 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 395 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 200 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Design | |
| Materiaal | Polyester |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |



