Case Logic Advantage notebooktas (15.6″)
€34,95
Advantage 15,6″ Attaché
Merk: Case Logic
Productnummer: 3203988
Artikelnummer: 065360
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 312
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
A streamlined laptop bag with smart storage for the modern professional.
1. Slim case with padded storage for a laptop up to 15.6″
2. Dedicated slip pocket for a 10.1″ tablet
3. Spacious front pocket with organization panel for pens and small electronics, plus plenty of room for bulky charging cords
4. Front pocket with hidden zipper garage keeps phone secure and accessible
5. Designated file pocket keeps documents separate from electronics
6. Removable, padded shoulder strap adjusts for a custom fit
7. Padded top handle provide an alternative carry option
8. Luggage strap securely attaches slim case to most rolling luggage
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 70 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Breedte | 410 mm |
| Hoogte | 310 mm |
| Breedte verpakking | 410 mm |
| Hoogte verpakking | 350 mm |
| Gewicht | 410 g |
| Kenmerken | |
| Type etui | Documententas |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Schouderband | Ja |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Design | |
| Materiaal | Polyester |
| Land van herkomst | China |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |








