Nedis Optische Audiokabel TosLink Male – TosLink Male 1,0m
€4,95
CAGL25000BK10 Optische Au
Merk: Nedis
Productnummer: CAGL25000BK10
Artikelnummer: 080727
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 2084
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 4 mm |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 15 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | TOSLINK |
| Aansluiting 2 | TOSLINK |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 31 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |


