Aspire C27-1WI7616 NL
Aspire C27-1WI7616 NL
C27-1WI7616 NL
Merk: Acer
Productnummer: DQ.BNREH.002
Artikelnummer: 081836
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 39
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
All-in-one pc met AI
Maak alle connecties
Optische helderheid
De Aspire C all-in-one is verkrijgbaar met een scherm van 23,8 of 27 inch. Dankzij de dunne rand profiteer je van een ongelooflijke screen-to-body ratio en Acer BlueLightShield™ technologie zorgt voor kijkcomfort.
Ontworpen voor veelzijdigheid
De Aspire C all-in-one is slank, ergonomisch en minimalistisch, en biedt uitzonderlijke flexibiliteit en manouvreerbaarheid. Het scherm is kantelbaar (-5 tot 25°) en draaibaar (tot 30° L/R), en de ErgoStand is in hoogte verstelbaar met een maximum van 120 mm.
Vol vertrouwen samenwerken
Acer Intelligence Space
Specificaties
Gewicht en omvang
Breedte verpakking 191 mm
Gewicht (met standaard) 8,2 kg
Diepte apparaat (met standaard) 245 mm
Hoogte verpakking 465 mm
Design
Type product Alles-in-één-pc
Kleur van het product Wit
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Maximum intern geheugen 16 GB
Geheugenslots 2
Geheugen slots type SO-DIMM
Intern geheugen 16 GB
Inhoud van de verpakking
Toetsenbord inbegrepen Ja
Muisconnectiviteit Draadloos
Toetsenbordconnectiviteit Draadloos
Inclusief muis Ja
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Beeldscherm
Soort paneel IPS
Bereik kantelhoek -5 - 25°
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Beeldschermdiagonaal 68,6 cm (27")
Touchscreen Nee
kantel aanpassingen Ja
HD type Full HD
Camera
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter
Cameraresolutie 2592 x 1944 Pixels
Ingebouwde camera Ja
Totaal aantal megapixels 5 MP
Netwerk
Soort antenne 2x2
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth-versie 5.2
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet LAN Ja
Bluetooth Ja
Wifi Ja
Processor
Frequentie van processor 1,7 GHz
Processorfamilie Intel® Core™ i7
Processor cache 12 MB
Processorgeneratie Intel® 13de generatie Core™ i7
Processormodel i7-1355U
Processor aantal threads 12
Maximale turbofrequentie van processor 5 GHz
Processor cache type L3
Processorfabrikant Intel
Aantal processorkernen 10
Toetsenbord
Toetsenbordindeling QWERTY
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten 3
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A Nee
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal USB4 Gen 3×2-poorten Nee
Audio-uitgang Ja
Microfoon, line-in ingang Ja
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 4
HDMI versie 1.4
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Grafisch
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter Ja
Kenmerken
Audiochip Realtek ALC897
Software
Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Opslagmedia
SSD capaciteit 1 TB
Totale opslagcapaciteit 1 TB
Totale capaciteit SSD's 1 TB
SSD interfaces PCI Express
SSD-vormfactor M.2
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Energie
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
AC-adapter, vermogen 90 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur bij opslag -20 - 50 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 50 °C