Acer Veriton All-in-one (i5-14400 / 16GB / 512GB / 27″ / W11P)
€1.199,00
Z4727GT I51418 Pro
Merk: Acer
Productnummer: DQ.R23EH.003
Artikelnummer: 081783
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 28
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De compacte Veriton Z serie levert de krachtige, professionele prestaties die op kantoor nodig zijn en neemt nauwelijks ruimte in. Deze all-in-one pc’s zijn daarnaast uiterst veelzijdig en bieden de beveiliging en gegevensbescherming die bedrijven zoeken.
Krachtige prestaties
Krachtige prestaties voor alle programma’s die je nodig hebt. Gebruik grote spreadsheets en houd presentaties zonder vertraging of vastlopen met de nieuwste 10e generatie Intel® Core™ i9 vPro® processor[1] met Intel® Optane™ technologie, een ultrasnelle M.2 SSD en DDR4 geheugen. Met deze computer kun je eenvoudig elke uitdaging aan.
Uitstekend te beheren
IT-teams kunnen nu makkelijker dan ooit tevoren een kantoor vol Veriton-apparaten op afstand beheren. Dankzij de ingebouwde Intel® Core™ vPro® technologie[1] kunnen beheerders de controle overnemen en op het complete lokale netwerk patches en upgrades implementeren.
Uitstekende weergave
Zie meer en vanuit grotere hoeken. De Veriton Z is verkrijgbaar in zowel 21,5 inch als 23,8 inch en combineert een smalle rand, een verhouding van 16:9, Full HD en 178° IPS voor een betere kijkervaring. Je kunt je beeldscherm verder afstellen met de optionele, veelzijdige Ergostand[2]. Hiermee kun je het scherm kantelen, draaien, zwenken en in hoogte verstellen voor meer comfort.
Ingebouwde omklapbare camera
Jij kiest zelf hoe de ingebouwde camera gericht is. Richt de camera op jezelf voor persoonlijke videogesprekken of klap hem uit richting de ruimte waarin je zit voor videoconferenties met meerdere personen. Wanneer je de camera niet gebruikt, kun je deze inklappen voor je privacy en veiligheid.
Beveiliging binnen handbereik
Log veilig in op Windows met de optionele vingerafdruksensor[3]. Windows Hello controleert je identiteit zonder dat je je wachtwoorden hoeft in te voeren.
Beschermde ogen
Bescherm je ogen wanneer je bij onaangename kantoorverlichting langere tijd naar een beeldscherm kijkt. Acer Flickerless™ en Acer BlueLightShield™ beschermen je ogen tegen flikkeringen en het blauwe licht van LED-schermen.
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Design | |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 135 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Bereik kantelhoek | -5 - 35° |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Touchscreen | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| HD type | Full HD |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,5 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processormodel | i5-14400 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 20 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Camera | |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Geheugen | |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 14,2 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte ( zonder voet ) | 46,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,7 mm |
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Hoogte verpakking | 580 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 612,7 mm |
| Breedte verpakking | 740 mm |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
