Lenovo ThinkCentre neo 50a (i5-13420H / 16GB / 512GB / 27″ / W11P)
€899,00
all-in-one
Merk: Lenovo
Productnummer: 12SB000FMH
Artikelnummer: 081377
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 32
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Compacte all-in-one voor hybride werkplekken
– Gestroomlijnde 27″ all-in-one pc, toegesneden op het MKB
– Supersnelle computer dankzij Intel® Core™-processor van de 13e generatie
– Door AI ondersteunde slimme vergaderfuncties voor een schitterende audiovisuele helderheid
– Voer taken soepel uit dankzij ruim voldoende opslagruimte en geheugen
– Speciaal ontworpen om scherm te delen en apparaten draadloos op te laden (optioneel)
– Voorkomt vermoeide ogen dankzij scherm met weinig blauw licht
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Design | |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Kleur van het product | Grijs |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 95 W |
| Processormodel | i5-13420H |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Inclusief muis | Ja |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Kleurbereik | 99 procent |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Touchscreen | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht (met standaard) | 7,1 kg |
| Breedte apparaat (met standaard) | 611,7 mm |
| Breedte verpakking | 766 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 473,2 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 192 mm |
| Hoogte verpakking | 570 mm |
| Diepte verpakking | 229 mm |
| Kenmerken | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Audiochip | Realtek ALC233-CG |
| Toetsenbord | |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 10,9 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Nederlands, Engels, Italiaans, Frans, Duits |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | Nee |
| HDMI versie | 1.4/2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Silver Registered ErP Lot 3 and Lot 7 GREENGUARD® RoHS / WEEE / REACH TÜV Rheinland® Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light TÜV Rheinland Ultra Low Noise |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Energie | |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Prestatie | |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audiosysteem | HD |
| BIOS wachtwoord | Ja |






