Fractal Design Silent Series R3 80 mm
€9,95
Silent Series R3 80 mm
Merk: Fractal Design
Productnummer: FD-FAN-SSR3-80-WT
Artikelnummer: 007882
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Ventilator diameter | 8 cm |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Maximum luchtstroom | 20,2 cfm |
| Maximum luchtdruk | 0,99 mmH2O |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 18,1 dB |
| Bearing technologie | Rifle |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1600 RPM |
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Design | |
| Soort | Ventilator |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Fan connector | 3-pin |
| Land van herkomst | Zweden |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 150 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Diepte verpakking | 94 mm |
| Breedte verpakking | 121 mm |
| Energie | |
| Netvoeding | 0,5 W |
| Stroom (max.) | 0,06 A |
| Spanning | 12 V |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,35 m |
| Montage gatenpatroon (H x V) | 71,5 x 71,5 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |



