Arctic Cooling P12 Silent – 120 mm
€9,95
P12 Silent
Merk: Arctic Cooling
Productnummer: ACFAN00130A
Artikelnummer: 080012
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 198
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aantal ventilatorbladen | 5 |
| Land van herkomst | China |
| Soort | Ventilator |
| Kleur van het product | Zwart |
| Fan connector | 3-pin |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Prestatie | |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Geluidsniveau | 0,08 sone |
| Luchtstroom | 40,95 m³/uur |
| Maximum luchtstroom | 24,1 cfm |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1050 RPM |
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Energie | |
| Startspanning | 4,8 V |
| Spanning | 12 V |
| Nominale netspanning | 0,09 A |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 139 g |
| Breedte verpakking | 123 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 27 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 170 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,4 m |
| Processor | |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Type verpakking | Doos |
