Arctic Cooling P8 Silent – 80 mm
€9,95
P8 Silent
Merk: Arctic Cooling
Productnummer: ACFAN00152A
Artikelnummer: 080013
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 200
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 82,5 mm |
| Breedte verpakking | 82,5 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Gewicht | 82 g |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte verpakking | 26 mm |
| Design | |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aantal ventilatorbladen | 5 |
| Land van herkomst | China |
| Soort | Ventilator |
| Kleur van het product | Zwart |
| Fan connector | 3-pin |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Energie | |
| Nominale netspanning | 0,06 A |
| Spanning | 12 V |
| Prestatie | |
| Geluidsniveau | 0,08 sone |
| Ventilator diameter | 8 cm |
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Luchtstroom | 26,5 m³/uur |
| Maximum luchtstroom | 15,6 cfm |
| Maximum luchtdruk | 0,62 mmH2O |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1600 RPM |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Montage gatenpatroon (H x V) | 71,5 x 71,5 mm |
| Snoerlengte | 0,4 m |
| Processor | |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Type verpakking | Doos |






