iiyama ProLite XB2792HSU-B1
€160,95
XB2792HSU-B1
Merk: Iiyama
Productnummer: XB2792HSU-B1
Artikelnummer: 081863
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 54
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Multimedia | |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ergonomie | |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Pivot hoek | 0 - 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal downstreampoorten | 2 |
| HDMI | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Beeldscherm | |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 96 procent |
| DDC/CI | Ja |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Bereik kantelhoek | -5 - 23° |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Responstijd | 3 ms |
| Touchscreen | Nee |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 140 kHz |
| Display technologie | LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| HD type | Full HD |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 707 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 546 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,4 kg |
| Hoogte verpakking | 483 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 209,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 209,5 mm |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Diepte | 209,5 mm |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Prestatie | |
| Knippervrije technologie | Ja |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Energie | |
| USB kabel lengte | 1,5 m |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud van de verpakking | |
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Snelstartgids | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Design | |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP, TCO |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Kenmerken | |
| HDCP | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 8 kg |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |



















