Pro 48
€699,00
USW-PRO-48
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-PRO-48
Artikelnummer: 081952
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 6
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 442,4 mm |
| Diepte | 285,4 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Design | |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zilver |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link, Snelheid |
| Rack-montage | Ja |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Authenticatie type | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Netwerk | |
| Port mirroring | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1x |
| Datastroombeheer | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Data-uitwisseling | |
| Verzending snelheid | 130,944 Mpps |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC ETSI300-019-1.4 |
| Energie | |
| Stroom | 5.22 A |
| DC voltage input | 11.5 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 60 W |
| Poorten & interfaces | |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Beeldscherm | |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |





