Standard 48
€469,00
USW-48
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-48
Artikelnummer: 081950
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 6
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 442,4 mm |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 28,5 mm |
| Prestatie | |
| Fanloos | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Design | |
| LED-indicatoren | LAN, Systeem |
| Kleur van het product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Rack-montage | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Verzending snelheid | 77,376 Mpps |
| Switchingcapaciteit | 52 Gbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | Nee |
| Aantal moduleslots SPF | 4 |
| Energie | |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 40 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Kenmerken | |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Netwerk | |
| 10G support | Nee |




