Acer Aspire AG16-71P-9654
€999,00
AG16-71P-9654
Merk: Acer
Productnummer: NX.JS9EH.002
Artikelnummer: 081931
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 109
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Acer Aspire Go is een laptop die staat voor eenvoud zonder compromissen. Het doordachte en gebruiksvriendelijke ontwerp is voorzien van alle benodigde functionaliteit om je verbonden en productief te houden.
Uitzonderlijke prestaties en productiviteit
Een processor tot de Intel® Core™ serie, 32 GB aan geheugen en een SSD van 1 TB zorgen voor vloeiende prestaties en optimale responsiviteit. En de uitzonderlijke batterijduur en ondersteuning van je dagelijkse AI-assistent Copilot garanderen maximale productiviteit.
Fantastische visuals
De Acer Aspire Go is verkrijgbaar met diverse schermformaten en voorziet daarmee in alle vereisten. Het beeld is scherp en levendig dankzij een resolutie tot WUXGA en een beeldverhouding van 16:10. En dankzij de Acer BlueLightShield™ technologie krijg je zelfs bij langdurig gebruik geen last van je ogen.
Gemaakt voor gebruiksgemak
Verkrijgbaar in allerlei kleuren. Verbind je apparaten naadloos en laad ze probleemloos op met de twee volledig functionele USB Type-C-poorten. WiFi 6 en HDMI 2.1-connectiviteit maken je digitale ervaringen sneller, soepeler en leuker.
Effectieve optimalisatie
AcerSense™ biedt intuïtieve batterij-, opslag- en app-optimalisatie met één druk op de knop. Acer TNR en Acer PurifiedVoice™ verbeteren de kwaliteit van video-oproepen met een ongekende helderheid.
Vriendelijker voor de planeet
Dankzij de verpakking van 100% recyclebare materialen en componenten van 30% post-consumer recycled plastic heeft de Acer Aspire Go zowel een Energy Star-certificering als een EPEAT-registratie. Zo kun jij een meer verantwoorde keuze maken.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Hoogte | 17,9 mm |
| Diepte | 253,9 mm |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Processor | |
| Processor cache | 24 MB |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i9 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i9 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Processormodel | i9-13900H |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,1 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor aantal threads | 20 |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |








