Aspire Lite AL15-54P-5475
€699,00
AL15-54P-5475
Merk: Acer
Productnummer: NX.DR9EH.003
Artikelnummer: 081883
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 835
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ervaar de essentie van computergebruik met de Acer Aspire Lite, verkrijgbaar in allerlei designs en formaten, zodat er een is voor elke levensstijl. Onze dunne, lichte laptops zijn een combinatie van beauty en brains, en zijn indrukwekkend mooi en functioneel.
WAT JE ELKE DAG NODIG HEBT EN MEER
Op zoek naar betrouwbare prestaties? Voer elke taak efficiënt uit dankzij de responsive processoren en het ruime geheugen van de Acer Aspire Lite. Profiteer van ruime opslag dankzij het ingebouwde geheugen en de mogelijkheid om meer geheugen toe te voegen via de microSD-kaartsleuf1.
Windows 11 Home
Optimaliseer je efficiëntie met de meest gebruikte, betrouwbare, productieve en veelzijdige OS om te werken, leren, ontwikkelen en gamen.
Copilot in Windows
Met Copilot in Windows, je dagelijkse AI-assistent, doe je meer en werk je sneller dan ooit dankzij de gecentraliseerde generatieve AI-ondersteuning in meerdere applicaties.2
DESIGN DAT BIJ JE PAST
Ervaar vernieuwd laptopdesign met de Acer Aspire Lite serie. De slanke, minimalistische vormgeving zorgt voor een stijlvol, compact apparaat dat je altijd en overal mee naartoe kunt nemen. Blijf verbonden en productief dankzij een scala aan aansluitingen, waaronder USB-C en HDMI, zodat je eenvoudig je favoriete apparaten aansluit.
BETER BEELD, BETERE ERVARING
Ervaar het verbluffende scherm van de Acer Aspire Lite waarop elk detail in schitterende kleuren tot leven komt. Van films en games tot werk en plezier, de hoge resolutie zorgt voor een meeslepende ervaring die al je verwachtingen overtreft.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space2 is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Het detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI-toepassingen aan, zodat je de prestaties kunt optimaliseren, je game-ervaring kunt verbeteren en moeiteloos nieuwe tools kunt proberen.
Creator Space
Maak AI-gegenereerde content van tekst en afbeeldingen zonder dat je afhankelijk bent van cloudcomputing.
ProCam
De Acer ProCam herkent automatisch highlights tijdens het gamen en legt deze momenten vast.
Specificaties
| Camera | |
|---|---|
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 2 MP |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| HD type | Full HD |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3.25 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 58 Wh |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 357,8 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Processor | |
| Processor cache | 10 MB |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,2 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Cores met laag energieverbruik | 2 |
| Maximaal turbovermogen | 57 W |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,1 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 0,7 MHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Processorgeneratie | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Processormodel | 115U |
| Processor aantal threads | 10 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,2 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Design | |
| Kleurnaam | Light silver |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |






