Aspire XC-102 I5520W
€699,00
Aspire XC-102 I5520W – In
Merk: Acer
Productnummer: DT.BR6EH.001
Artikelnummer: 081839
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 109
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Inclusief muis | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit, Hout |
| Type behuizing | SFF |
| Volume | 9 l |
| Introductie jaar | 2025 |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Processor | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processormodel | i5-14400 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 20 MB |
| Frequentie van processor | 4,7 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Energie | |
| Netvoeding | 180 W |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |



