Aspire C27-1WI7616 NL
€1.099,00
C27-1WI7616 NL
Merk: Acer
Productnummer: DQ.BNREH.002
Artikelnummer: 081836
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 39
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ontdek de Aspire C all-in-one pc. Dankzij de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren[1] met Intel® AI Boost en Intel® grafische kaart beschik je over een ruimtebesparende computer voor thuis of op het werk die AI-taken probleemloos uitvoert.
All-in-one pc met AI
Profiteer van de uitzonderlijke prestaties en hoge AI-verwerkingskracht van Intel® Core™ Ultra processoren[1] met Intel® AI Boost. Daarnaast beschik je over tot wel 32 GB[1] DDR5 RAM en tot wel 2 TB[1] SSD-opslag, maar ook over Intel® Unison™, dat al je apparaten bij elkaar brengt.
Maak alle connecties
Profiteer van een ultrasnelle, stabiele verbinding met WiFi 7[3]. Daarnaast biedt de Aspire C all-in-one Bluetooth® 5.4 met LE audio[1], USB 3.2 Gen 2 Type-C en een HDMI-aansluiting. Je beschikt dus over een scala aan connectiviteitsopties voor al je randapparatuur.
Optische helderheid
De Aspire C all-in-one is verkrijgbaar met een scherm van 23,8 of 27 inch. Dankzij de dunne rand profiteer je van een ongelooflijke screen-to-body ratio en Acer BlueLightShield™ technologie zorgt voor kijkcomfort.
Ontworpen voor veelzijdigheid
De Aspire C all-in-one is slank, ergonomisch en minimalistisch, en biedt uitzonderlijke flexibiliteit en manouvreerbaarheid. Het scherm is kantelbaar (-5 tot 25°) en draaibaar (tot 30° L/R), en de ErgoStand is in hoogte verstelbaar met een maximum van 120 mm.
Vol vertrouwen samenwerken
Dankzij oplossingen met AI-ondersteuning, zoals Acer PurifiedVoice™ en Windows Studio Effects, een 5MP 1944p-webcam (met privacyklepje) en twee digitale microfoons kun je moeiteloos samenwerken en contact houden met vrienden en familie – het lijkt wel alsof ze in dezelfde ruimte zijn.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Het detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI-toepassingen aan, zodat je de prestaties kunt optimaliseren, je game-ervaring kunt verbeteren en moeiteloos nieuwe tools kunt proberen.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 191 mm |
| Gewicht (met standaard) | 8,2 kg |
| Diepte apparaat (met standaard) | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 465 mm |
| Design | |
| Type product | Alles-in-één-pc |
| Kleur van het product | Wit |
| Geheugen | |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugenslots | 2 |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Draadloos |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Inclusief muis | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Touchscreen | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| HD type | Full HD |
| Camera | |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Cameraresolutie | 2592 x 1944 Pixels |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,7 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processormodel | i7-1355U |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | Nee |
| Audio-uitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Kenmerken | |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Opslagmedia | |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |









