Samsung headset met microfoon (USB-C) wit
€19,95
EO-IC100
Merk: Samsung MobilfunkzubehC6r
Productnummer: EO-IC100BWEGEU
Artikelnummer: 068775
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 18
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Samsung EO-IC100 – In-ear hoofdtelefoons met micro – inwendig – met bekabeling – USB-C
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | stereofonisch |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Soort bediening | Knoppen |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| 3,5mm-connector | Nee |
| USB-aansluiting | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Kleur van het product | Wit |
| Microfoon | |
| Microfoontype | In lijn |
| Microfoon mute | Ja |
| Ruisonderdrukking microfoon | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 18,35 g |
| Hoofdtelefoon | |
| Gevoeligheid koptelefoon | 94,3 dB |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Kenmerken | |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Accessoires inbegrepen in set | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
















