Logitech USB Headset H340 (incl. microfoon)
€34,95
H340
Merk: Logitech
Productnummer: 981-000475
Artikelnummer: 001002
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 491
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech USB Headset H340 – Koptelefoon – op oor
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Hoofdtelefoon | |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Positie speakers koptelefoon | supraaural |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Impedantie | 20 Ohm |
| Prestatie | |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | stereofonisch |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Kleur kabel | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 100 g |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Breedte verpakking | 54 mm |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoontype | Boom |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Verpakkingsinhoud | {loc-value} |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 215 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 141 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,31 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 448 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 246 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |














