Yealink EHS40 hoofdtelefoon accessoire Interface-adapter

Yealink EHS40 hoofdtelefoon accessoire Interface-adapter
€79,95
EHS40
Merk: Yealink
Productnummer: 1300037
Artikelnummer: 079020
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 6
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Yealink |
| Compatibiliteit | T58A/T57W/T54W/T53W/T53/T48S/T46S/T42S/T41S |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 297 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,75 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 243 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85189000 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Design | |
| Type product | Interface-adapter |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 141 mm |
| Hoogte verpakking | 46 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |