Epson Value Glossy Photo Paper – 10x15cm – 100 vel
€9,95
Value Glossy Photo Paper
Merk: EPSON
Productnummer: C13S400039
Artikelnummer: 059465
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 100
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Dagelijkse fotoafdrukken
Met dit betaalbare fotopapier krijgt u steeds opnieuw Epson-kwaliteit voor al uw foto’s, of het nu om vakantiefoto’s voor op de koelkast gaat, afbeeldingen voor een schoolproject of knipsels voor een moodboard.
Afdrukken is een partnerschap
Dit fotopapier is speciaal ontwikkeld voor gebruik met de inkten van Epson voor de best mogelijke kwaliteit. U kunt het gebruiken met inkjetprinters met papiervoer aan de achterzijde van elk merk.
Geschikt voor alle doeleinden
Epson biedt een keur aan fotopapier zodat u altijd het juiste product voor de juiste prijs kunt krijgen voor al uw afdruktaken. Het nieuwe driesterren 183 g/m² Value Glossy Photo Paper is een topproduct in het instap-assortiment van Epson. Voor gebruikers die op zoek zijn naar professionele of archiveringskwaliteit, biedt Epson het 200 g/m² viersterren Glossy Photo Paper, 255 g/m² vijfsterren Premium Glossy Photo Paper en tot slot het 300 g/m² vijfsterren-plus Ultra Glossy Photo Paper, alle met een harslaag.
Keuze en veelzijdigheid
Het Value Glossy Photo Paper is ideaal voor een scala aan toepassingen, wordt geleverd in twee formaten, A4 en 10 x 15 cm, en in diverse verpakkingen van 20, 50 of 100 vellen. Het product wordt geleverd in een hersluitbare zak, zodat het papier eenvoudig te bewaren is buiten het bereik van vocht en licht.
– Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding: Epson-kwaliteit tegen een betaalbare prijs
– Werkt perfect samen: Ons papier is ontwikkeld om het optimale resultaat uit onze inkt te halen
– Epson-kwaliteit voor uw dagelijkse afdruktaken: Zelfs scrapbookfoto’s kunnen er fantastisch uitzien
– Geschikt voor alle doeleinden: Betaalbaar fotopapier voor dagelijkse afdruktaken
– Opties voor elke behoefte: Een ruime keuze aan formaten en verpakkingshoeveelheden
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Vellen per pak | 100 vel |
| Media gewicht | 183 g/m² |
| Type finish | Glans |
| Papierformaat | 10x15 cm |
| Beste gebruik | Office printing, Kalender, Photo collage, Photo gifts, Foto, Cards and gift wraps, Seasonal decorations and gifts, Masks and party, Daily use |
| Compatibele producten | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-635 - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expres |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 150 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte verpakking | 193 mm |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Rolbreedte | 10 cm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Producten per palletlaag (UK) | 240 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 2400 stuk(s) |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallet brutohoogte | 15 cm |
| Minimum bestelhoeveelheid | 20 stuk(s) |
| Pallethoogte (UK) | 15 cm |
| Producten per palletlaag | 160 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1600 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 283 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 0 g |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 145 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 327 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946612263 |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 295 g |
| Design | |
| Land van herkomst | Japan |
| Overige specificaties | |
| Aantal sterren | 3* |
