TP-Link Archer T3U
€24,95
Archer T3U
Merk: TP-Link
Productnummer: ARCHER T3U
Artikelnummer: 058496
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1426
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
High-Speed Dual Band Adapter for Better Connections
Wireless AC technology means Archer T3U delivers connections that are up to 3x faster than with the previous Wireless N standard. High-speed Wi-Fi (up to 867Mbps over the 5GHz band and 400Mbps over the 2.4GHz band) means Archer T3U is able to support all your online activities, from HD video streaming to lag-free online gaming and web surfing.
Miniature Design – Makes It Easy to Take
Archer T3U has a smart design that is tinier than a usual USB adapter. Not only could it be inserted into any USB port, but is quite easy to carry, which is convenient for most usage scenarios.
USB 3.0 for Superior Transfer Speeds
Experience blazing-fast data transfers of up to 4.8Gbps with USB 3.0 — the latest USB connectivity standard. USB 3.0 transfers data up to 10x faster than USB 2.0 and is also backwards compatible with USB 2.0. Combined with 802.11ac Wi-Fi, USB 3.0 makes Archer T3U ideal for HD streaming, online gaming and large file downloads.
Boosted Throughput with MU-MIMO
With MU-MIMO technology, Archer T3U can provide two simultaneous data streams, improving the throughput and efficiency of the entire network when working with a compatible MU-MIMO router.
– Ultimate Wi-Fi Speed – AC1300 (400 Mpbs on 2.4GHz band and 867 Mbps on 5GHz band) wireless speed with the next generation Wi-Fi – 802.11ac
– Dual Band Wireless – 2.4GHz and 5GHz band for flexible connectivity
– Mini design –Mini-sized design for convenient portability with a reliable high performance
– Super Speed USB 3.0 Port – Up to 10x faster transfer speeds than USB 2.0
– MU-MIMO – Delivers highly efficient wireless connection
– Supported Operating System – Supports Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X
Specificaties
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Ondersteunings-cd | Ja |
| Energie | |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 10,3 mm |
| Breedte | 40,5 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Breedte verpakking | 138 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | WLAN |
| Hostinterface | USB |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Design | |
| Antenne | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Status |
| Intern | Nee |
| Zendvermogen (FCC) | 23 dBm |
| Zendvermogen (CE) | 23 dBm |
| Bedrijfsmodi | Infrastructuurmodus |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frequentiebereik | 2,4 - 5 GHz |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MU-MIMO | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Modulatie | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Prestatie | |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 11,54,300,400,867 Mbit/s |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Antenne | |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Kenmerken | |
| Component voor | PC/Laptop |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Wind |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |



