Nedis Netwerkconnector RJ45 – Cat6 – Transparant (10 stuks)
€4,95
CCGB89305TP
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB89305TP
Artikelnummer: 080430
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1338
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| AWG draad omvang | 24/26 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Aansluiting(en) | RJ45 |
| Connector vormfactor | Recht |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 2,3 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Gewicht | 15 g |
| Hoogte | 13 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |


