Nedis Netwerkconnector RJ45 – Cat6 – Metaal (10 stuks)
€5,95
CCGB89306ME
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB89306ME
Artikelnummer: 081107
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 3942
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze RJ45-connectoren kunnen worden gemonteerd op solid STP CAT6 kabels.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kabelafscherming | S/UTP (STP) |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Aansluiting(en) | RJ45 |
| Aansluitbehuizing | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 34 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | PVC |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 37 g |
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |


