Nedis Netwerkkoppeling CAT6 RJ45 – kunststof
€3,95
CCGB89010BK
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB89010BK
Artikelnummer: 064791
Voorraad winkel: 3
Voorraad leverancier: 4043
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Gebruik dit RJ45-koppelstuk om twee UTP CAT6-kabels te verbinden.
– Type adapter CAT6
– Connectie A RJ45 (8/8) Female
– Materiaal buitenkant ABS
– Verpakking Polybag
– Connectie B RJ45 (8/8) Female
– Kleur Zwart
– Afscherming Unshielded
– Versie 1:1
– Adapterdesign Straight
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Materiaal | ABS kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Kenmerken | |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Aansluiting(en) | RJ45 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Breedte verpakking | 106 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 23 g |






