Nedis DisplayPort – HDMI-Adapter
€14,95
CCGB37915BK
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB37915BK
Artikelnummer: 064756
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 333
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This adapter is suitable for converting an HDMI output to a DisplayPort connection.
– 1x DisplayPort Adapter
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 105 mm |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 33 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |





