Nedis HDMI Female – HDMI Female Zwart
€4,95
CVGB34900BK
Merk: Nedis
Productnummer: CVGB34900BK
Artikelnummer: 064715
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1390
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This HDMI coupler makes it possible for you to connect two HDMI cables to each other.
– 1x HDMI Adapter
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 26 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |


