Mini DisplayPort naar HDMI adapterkabel 5m
€34,95
MDP2HDMM5MB
Merk: StarTech.com
Productnummer: MDP2HDMM5MB
Artikelnummer: 020556
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 15
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze 5 m lange Mini DisplayPort™ naar HDMI®-adapterkabel biedt een enkele-kabelverbinding tussen uw mDP-MacBook of Ultrabook™ laptop en een HDMI-scherm of -projector. De passieve adapter ondersteunt videoresoluties tot Ultra HD 4K en is Thunderbolt™ compatibel, als deze adapterkabel direct wordt aangesloten op een ondersteunende DisplayPort over Thunderbolt I/O-poort.
Verbazingwekkende beeldkwaliteit
Deze adapterkabel is geschikt voor uw 4K HDMI-scherm en videobron en zorgt ervoor dat u een verbazingwekkende beeldkwaliteit behoudt, vier keer de resolutie van 1080p, bij de conversie van Mini DisplayPort naar HDMI.
De adapter is ook neerwaarts compatibel met schermen en videobronnen met lagere resoluties. Dankzij ondersteuning van high-definition resoluties 1080p en 720p is uw bestaande installatie ook in de toekomst klaar voor 4K video.
Probleemloze installatie
Voor de eenvoudigste en meest discrete installatie, kunt u deze mDP naar HDMI-adapter direct vanaf uw Mini DisplayPort-videobron aansluiten op de HDMI-poort van uw scherm. Deze adapter heeft geen voeding nodig, in tegenstelling tot sommige converterdongles die actieve voeding en aparte videokabels nodig hebben.
Nette installatie
Met 5 m biedt deze adapterkabel een directe aansluiting zonder kabelwarboel voor een nette, professionele installatie. Voor korte afstanden bieden wij ook een 1-meter mDP naar HDMI-kabel (MDP2HDMM1MB), een 2-meter mDP naar HDMI-kabel (MDP2HDMM2MB) en een 3 m mDP naar HDMI-kabel (MDP2HDMM3MB) zodat u altijd de juiste kabellengte voor uw installatie kunt kiezen.
De MDP2HDMM5MB wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Type converter | Passief |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Ondersteunde audiokanalen | 7.1 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 5 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte | 5000 mm |
| Gewicht | 209,7 g |
| Certificaten | |
| Certificering | REACH, CE, FCC |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 216 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 420 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 435 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 415 mm |
| Beeldscherm | |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |




