Logitech MX Keys S (RF-draadloos + Bluetooth)
€119,95
MX Keys S
Merk: Logitech
Productnummer: 920-011587
Artikelnummer: 080657
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1093
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
MX Keys S Logitech draadloos toetsenbord — full-size toetsenbord met laag profiel voor een vloeiende, preciese type-ervaring met zelf te bepalen tijdsbesparende Smart Actions die meest voorkomende taken reduceren tot een enkele toetsdruk. Het verlichte toetsenbord licht op als je handen naderen en past zich automatisch aan op het moment van de dag. Maak persoonlijke Smart Actions, bepaal helderheid en tijdsduur van verlichting, controleer de batterij en koppel profielen aan applicaties met de Logi Options+ app.
Specificaties
| Sensoren | |
|---|---|
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Backlight | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Energie | |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Inclusief muis | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Toetsenbord | |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Oplaadbron | USB Type-C |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Materiaal | Aluminium |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aanpasbare achtergrondverlichting | Ja |
| Stijl toetsenbord | recht |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Gewicht toetsenbord | 810 g |
| Diepte verpakking | 450,5 mm |
| Hoogte verpakking | 39,5 mm |
| Breedte verpakking | 147,5 mm |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Backlight-kleur | Wit |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Software | |
| Downloadbare software | Logi Options+ |
| Recyclinginformatie | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 26 procent |
| Beeldscherm | |
| Backlight type | LED |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
Gerelateerde producten
Logitech K120






































