Logitech M190 – Draadloos – Grijs
€19,95
M190
Merk: Logitech
Productnummer: 910-005906
Artikelnummer: 079243
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 408
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
COMFORTABEL ONTWERP VAN NORMAAL FORMAAT. DRAADLOOS ZONDER VERTRAGING.
Logitech M190 is een draadloze muis van normaal formaat met een comfortabel, gerond ontwerp dat de natuurlijke vorm van middelgrote tot grote handen volgt.
Werk draadloos en beweeg je vrij rond binnen een bereik van 10 meter6Draadloos bereik en batterijlevensduur kunnen variëren, afhankelijk van omgevings- en computeromstandigheden., vrijwel zonder vertragingen of uitval. Je profiteert van uitstekende kwaliteit met een batterijlevensduur van 18 maanden7Draadloos bereik en batterijlevensduur kunnen variëren, afhankelijk van gebruiker, omgevings- en computeromstandigheden., precisietracking en accuraat regel voor regel scrollen tegen een betaalbare prijs.
NORMAAL FORMAAT. OPTIMAAL COMFORT
Optimaal comfort voor beide handen met een geronde vorm die is ontworpen om de natuurlijke boog van grotere handen te volgen. De speciale concave toetsen leiden de vingers naar de ideale plaatsing, terwijl extra handpalmondersteuning de hele dag door comfortabel blijft.
DUURZAME KWALITEIT
Profiteer van de duurzaamheid en betrouwbaarheid van de wereldleider in muizen en toetsenborden8Gebaseerd op onafhankelijke verkoopgegevens van de belangrijkste markten in eenheden (december 2018 tot december 2019), alleen winkelkanaal: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TR, UK, US. Of je de M190 aansluit op je laptop of desktop of thuis of onderweg gebruikt, dit is een muis waar je op kunt vertrouwen. Pure kwaliteit met alles wat je nodig heeft tegen een betaalbare prijs.
DRAADLOOS ZONDER VERTRAGING
Werk draadloos en beweeg je vrij rond binnen een bereik van 10 meter, vrijwel zonder vertraging of uitval. Geen kabels betekent een opgeruimd bureau en gemakkelijk meenemen van de ene werkplek naar de andere.
NAUWKEURIGE TRACKING. MOEITELOOS SCROLLEN.
Navigeer nog gemakkelijker dankzij het gecontroleerde regel voor regel scrollen. De optische sensor biedt vlotte en nauwkeurige cursorbesturing op bijna elk oppervlak.
Hierdoor krijg je nauwkeurige muisbewegingen zonder irritante gemiste klikken.
18 MAANDEN. ÉÉN AA-BATTERIJ.
Geniet van een zorgeloze batterijlevensduur van 18 maanden9Batterijlevensduur kan variëren, afhankelijk van gebruiks- en computeromstandigheden. Energiebesparingsmodus wordt automatisch ingeschakeld wanneer je de muis niet gebruikt.
PLUG-AND-PLAY
Is meteen klaar voor gebruik: gewoon aansluiten op een USB-poort en je kunt aan de slag.
COMPACT OF VAN NORMAAL FORMAAT
Kies het formaat dat het beste bij jou past. De M190 is speciaal ontworpen voor middelgrote tot grote handen en ideaal voor op je bureau. Bekijk de M185 voor een compacter, draagbaar ontwerp dat gemakkelijk mee te nemen is.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 89,9 g |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Breedte | 66,1 mm |
| Diepte | 115,4 mm |
| Hoogte verpakking | 183 mm |
| Hoogte | 40,3 mm |
| Breedte verpakking | 79,2 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Energie | |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Stroombron | Batterijen |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 258 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 105 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 374 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,59 kg |
| Minimale systeemeisen | |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Muis | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Design | |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Kleur van het product | Grijs |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 130,3 g |




