Varta CR2430 lithium batterij 3 V 280 mAh 1-blister
€4,95
Lithium CR 2430
Merk: Varta
Productnummer: 06430101401
Artikelnummer: 007090
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 724
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Blister: 1 pcs
Carton: 10 pcs
Box: 100 pcs
EAN code:
4008496276929
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 280 mAh |
| Accu/Batterij | |
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Type batterij | Wegwerpbatterij |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Batterijformaat | CR2430 |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter | 2,45 cm |
| Gewicht | 4 g |
| Hoogte | 3 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Aluminium |
| Overige specificaties | |
| Form factor batterij | Knoop/munt |

