Varta CR2025 lithium batterij 3 V 170 mAh 1-blister
€2,95
CR 2025 Primary Lithium B
Merk: Varta
Productnummer: 06025101401
Artikelnummer: 006972
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1518
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 2,5 g |
| Diameter | 2 cm |
| Diepte | 20 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Accu/Batterij | |
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Type batterij | Wegwerpbatterij |
| Batterijformaat | CR2025 |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Overige specificaties | |
| Form factor batterij | Knoop/munt |

