Brother TN-248BK Zwart 1.000 pagina`s (Origineel)
€59,95
Brother TN-248BK Zwart 1.
Merk: BROTHER
Productnummer: TN248BK
Artikelnummer: 081589
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1013
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Land van herkomst | Vietnam |
| Soort | Origineel |
| Kenmerken | |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 1000 pagina's |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Printkleuren | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 9 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 54 stuk(s) |
| Producten per pallet | 216 stuk(s) |
| Technische details | |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Gewicht | 358 g |
| Hoogte | 389 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 780 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
