Brother TN-243Y
€62,95
TN-243Y
Merk: BROTHER
Productnummer: TN243Y
Artikelnummer: 053700
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 635
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
The Brother TN-243Y Yellow Toner Cartridge. Prints up to 1,000 pages.
Designed specifically for your printer, this genuine Brother TN-243Y yellow toner cartridge, produces crisp, clear text every time you print.
Compatible with a range of printers, our easy to install cartridges will help you produce long-lasting documents that won’t smudge or fade over time.
With the TN-243Y, you will have excellent print results, every time. By using genuine Brother toners, that have been designed specifically for your printer. You can be confident, that you’ll have crisp results every time.
Make your money work harder for you, by ordering the TN-243Y from Brother today.
– Prints up to 1,000 pages in accordance to ISO/IEC 19752
– High quality genuine Brother cartridge
– Prevents waste, to save you paper, time and money
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printkleuren | Geel |
| OEM-code | TN-243Y |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Kleurentoner paginaopbrengst | 1000 pagina's |
| Compatibiliteit | DCP-L3550CDW HL-L3270CDW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW MFC-L3710CW HL-L3230CDW DCP-L3510CDW |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 772 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | LED-afdrukken |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 9 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 54 stuk(s) |
| Pallet brutohoogte | 16,8 cm |
| Pallet brutogewicht | 186,5 kg |
| Producten per pallet | 216 stuk(s) |
| Technische details | |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 411 g |
| Breedte | 10,3 mm |
| Hoogte | 38,5 mm |
| Diepte | 156 mm |
