DYMO LabelWriter 450 Duo
€289,00
450 DUO
Merk: Dymo
Productnummer: S0838920
Artikelnummer: 081440
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 7
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
LABELPRINTER VOOR PAPIER EN PLASTIC VOOR PC EN MAC®
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 2,4 kg |
| Diepte | 197 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 18,3 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Startrol inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | DYMO Label 8 |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 113,8 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84433210 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lio |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Printsnelheid | |
| Maximale resolutie | 600 x 300 DPI |
| Printsnelheid | 71 lpm |
| Printtechnologie | Thermo transfer |
| Prestatie | |
| Soort tape | D1 |
| Design | |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Poorten & interfaces | |
| PC connected | Ja |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Papier | |
| Maximale label breedte | 6,2 cm |
| Netwerk | |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |

