Brother HL-L1240W – Z/W laserprinter – WiFi/USB
HL-L1240W
Merk: BROTHER
Productnummer: HLL1240WRE1
Artikelnummer: 081763
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 21
5 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad winkel
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
HL-L1240W A4 20ppm 64 Mo Wi-Fi & Direct
Specificaties
Netwerk
Bluetooth Nee
Near Field Communication (NFC) Nee
Wi-Fi-standaarden 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Mobiele printing technologieën Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria Print Service
Wifi Ja
Wi-Fi Direct Ja
Ethernet LAN Nee
Eisen aan de omgeving
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 20 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 20 - 80 procent
Temperatuur bij opslag 0 - 40 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T) 10 - 32,5 °C
Gewicht en omvang
Breedte 340 mm
Breedte verpakking 418 mm
Diepte 2,38 mm
Hoogte 18,9 mm
Hoogte verpakking 336 mm
Diepte verpakking 316 mm
Inhoud van de verpakking
Snelle installatiehandleiding Ja
Printerdrum inbegrepen Ja
Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) 350 pagina's
Garantiekaart Ja
Cartridge(s) meegeleverd Ja
Meegeleverde kabels AC
Printsnelheid
Functie voor afdrukken boekjes Ja
Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) 20 ppm
Printen Zwart-wit afdrukken
Watermerk printen Ja
Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) 10 s
Zuinig printen Ja
Maximale resolutie 2400 x 600 DPI
Duplex printen Ja
Printsnelheid (metrisch) 20 mm/sec
Printtechnologie Laser
Kleur Nee
Modus voor dubbelzijdig afdrukken Handmatig
Kenmerken
Aanbevolen gebruiksindicatie 0 - 2000 pagina's per maand
Vervangende cartridges TN1150
Aantal printcartridges 1
Printkleuren Zwart
Papier
ISO A-series afmetingen (A0...A9) A4, A5
ISO B-series afmetingen (B0...B9) B5
Papierlade mediatypen Normaal papier, Gerecycled papier
Papierlade mediagewicht 65 - 105 g/m²
Maximale ISO A-series papierformaat A4
Non-ISO print papierafmetingen 16K, Executive, Folio, Legal, Letter
Design
Markt positionering Thuis & kantoor
Ingebouwd display Nee
Kleur van het product Zwart
Verpakking
Gewicht verpakking 5,73 kg
Invoer- & uitvoercapaciteit
Totaal aantal invoerladen 1
Totale invoercapaciteit 150 vel
Totale uitvoercapaciteit 50 vel
Prestatie
Geluidsdrukniveau (afdrukken) 52 dB
Geluidsvermogens (stand-by) 4,8 dB
Geluidsvermogensniveau (afdrukken) 6,66 dB
Intern geheugen 64 MB
Energie
Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen 380 W
Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) 0,31 kWh/week
AC-ingangsspanning 220 - 240 V
Stroomverbruik (indien uit) 0,28 W
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz