HP 903-XL-Y (Yellow)
€26,95
903XL Yellow Ink Cartridg
Merk: HP
Productnummer: T6M11AE
Artikelnummer: 030722
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1700
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
HP 903XL – Hoog rendement – geel – origineel – inktcartridge – voor Officejet 6954, 6962 Officejet Pro 6960, 6970, 6974, 6975
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printkleuren | Geel |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 825 pagina's |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| OEM-code | T6M11AE |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Compatibiliteit | HP OfficeJet 6950 / HP OfficeJet Pro 6960, 6970 |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Thuis, Thuiskantoor |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 113,5 mm |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Diepte verpakking | 106 mm |

