HP 302 multipack (black/tri-color)
€52,95
302 multipack
Merk: HP
Productnummer: X4D37AE
Artikelnummer: 030820
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 494
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Print professionele kleurenfoto’s en dagelijkse documenten met originele HP inktcartridges, die u beschermen tegen fraude en handige inktniveaumeldingen geven voor een probleemloze werking en consistente, betrouwbare resultaten.
Bereik de beste resultaten met uw HP printer en uw inkt. Print de schitterende foto’s en documenten die u nodig heeft met originele HP inktcartridges waarmee uw HP printer de consistente resultaten levert die u verwacht.
Maak de mooiste prints voor thuis, school en werk met cartridges die gebouwd en getest zijn om met uw HP printer schitterende, consistente prints te produceren.
U bespaart uzelf tijd, geld en problemen met originele HP cartridges, die passen bij uw manier van werken, leven en printen. U bent thuis en onderweg verzekerd van de uitstekende en consistente resultaten die u van HP verwacht.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| OEM-code | X4D37AE |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 190 pagina's |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 165 pagina's |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Compatibiliteit | HP DeskJet 1110, 2130, 2132, 2134, 3630, 3634 / HP ENVY 4520, 4522, 4524, 4527 / HP OfficeJet 3830, 3831, 3832, 3833, 3834, 3835, 4652, 4655, 4658, 5220, 5230, 5232 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Gewicht | 72,3 g |
| Hoogte verpakking | 157 mm |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Thuis |





