HP 302-BK (black)
€24,95
302 Black Original Ink Ca
Merk: HP
Productnummer: F6U66AE
Artikelnummer: 081710
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 204
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ideaal om documenten te printen met consistente, hoogwaardige resultaten, fraudebescherming en handige inktniveaumeldingen.
Print hoogwaardige documenten met originele HP inktcartridges die samen met de printer zijn ontwikkeld voor een uitstekende, probleemloze werking.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Producten per pallet | 2880 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 48 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,04 kg |
| Kenmerken | |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 170 pagina's |
| Compatibiliteit | HP 302 inktcartridges werken met: HP DeskJet 3630, 3633, 3639 HP ENVY 4520, 4524, 4526, 4527, 4528 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4655, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 35 ml |
| Printkleuren | Zwart |
| Printsnelheid | |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Overige specificaties | |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
